Kontakt

Aron Egfors
VD
Mobil: +46 707 106 309
Email: aron@cherry.se

Marcus Isberg
Ekonomichef
Mobil: +46 708 58 31 58
Email: marcus.isberg@cherry.se

Peter Wallenberg
Personalchef
Mobil: +46 709 279 652
Email: peter.wallenberg@cherry.se

Linn Tingberg
Kund- och personalansvarig Norr

Mobil: +46 76 028 20 33
Email: linn.tingberg@cherry.se

Anders Thorin
Regionschef Mellan
Mobil: +46 708 79 67 57
Email: anders.thorin@cherry.se

Susanne Friberg
Distriktschef Mellan
Mobil: +46 705 88 77 98
Email: susanne.friberg@cherry.se

Gustaf Abelin
Regionschef Syd
Mobil: +46 708 10 81 34
Email: gustaf.abelin@cherry.se

Frida Persson
Distriktschef Syd
Mobil: +46 73 184 05 84
Email: frida.persson@cherry.se

Region Norra

Cherry Spelglädje AB
Kungsgatan 42
903 25 Umeå

Telefon (vxl): +46 90 12 57 30
Fax: +46 90 13 37 13

Region Mellan

Cherry Spelglädje AB
Stureplan 19
111 45 Stockholm

Telefon (vxl): +46 8 514 969 40
Fax: +46 8 514 969 59

Region Södra

Cherry Spelglädje AB
Fürstenbergsgatan 4
416 64 Göteborg

Telefon (vxl): +46 31 80 15 55
Fax: +46 31 80 29 99

Våra chefscroupierer

I kartan nedan hittar du alla våra lokalt ansvariga chefscroupierer. Välkommen att kontakta oss om du undrar något!

Susanne Friberg


0705-88 77 98
susanne.friberg@cherry.se

 

Stockholm, Norrtälje, Gotland

Susanne Friberg


0705-88 77 98
susanne.friberg@cherry.se

Stockholm, Norrtälje, Gotland

Alexandra Magnevik

073-346 76 75
alexandra.madema@gmail.com

Åre

Susanne Friberg


0705-88 77 98
susanne.friberg@cherry.se

Stockholm, Norrtälje, Gotland

Emelie Torstensson

0703-76 60 50
emelie.torstensson@cherry.se

Örebro, Karlskoga, Arboga

Jenny Petersson

0760-32 47 02
jenny.pettersson@cherry.se

Norrköping, Linköping, Nyköping,
Katrineholm, Finspång, Oxelösund,
Motala

Marcus Persson

0736 82 85 99
Marcus.Persson@cherry.se

Västerås, Eskilstuna, Enköping,
Sala, Köping

Philip Eriksson Nyberg

0709-27 96 40
philip.eriksson-nyberg@cherry.se

Uppsala

Johan Eriksson

0708-93 98 98
johan.eriksson@cherry.se

Gävle, Sandviken

Emelie Ragnarsson

0707-65 28 15
emelie.ragnarsson@cherry.se

Ljungby, Värnamo, Växjö

Angelicka Nehls

Angelicka Nehls
0706-88 51 12
angelicka.nehls@cherry.se

Oskarshamn, Västervik

Malin Svensson

Malin Svensson
0735-30 53 04
malin.svensson@cherry.se

Jönköping, Eksjö, Nässjö, Tranås

 

Frida Persson

0707-10 63 12
frida.persson@cherry.se

Halmstad, Borås, Kinna, Varberg, Kungsbacka

Frida Persson

0707-10 63 12
frida.persson@cherry.se

Halmstad, Borås, Kinna, Varberg, Kungsbacka

Frida Persson

0707-10 63 12
frida.persson@cherry.se

Halmstad, Borås, Kinna, Varberg, Kungsbacka

Frida Persson

0707-10 63 12
frida.persson@cherry.se

Halmstad, Borås, Kinna, Varberg, Kungsbacka

Lina Larsdotter

0738-38 55 44
lina.larsdotter@cherry.se

Falkenberg

Amanda Lundahl

Amanda Lundahl
0707- 44 45 55
amanda.lundahl@cherry.se

Malmö, Lund, Trelleborg, Ystad

Moa Dahlgren

Moa Dahlgren
0723-24 34 56
moa.dahlgren@cherry.se

Kalmar, Borgholm

Jenny Kedjevåg

0709-27 96 58
jenny.kedjevag@cherry.se

Karlshamn, Karlskrona, Olofström

Robert Balla

Robert Balla
0702-25 66 23
robert.balla@cherry.se

Helsingborg, Landskrona, Ängelholm

Sofie Eriksson

0705-530593
sofie.eriksson@cherry.se

Kristiansstad, Hässleholm

Marcus Eriksson

0735-34 24 31
marcus.eriksson@cherry.se

Göteborg

 

Hanna Sandström

0738-08 48 84
hanna.sandstrom@cherry.se

Stenungsund, Strömstad, Uddevalla och Kungälv

Hanna Sandström

0738-08 48 84
hanna.sandstrom@cherry.se

Stenungsund, Strömstad, Uddevalla och Kungälv

Hanna Sandström

0738-08 48 84
hanna.sandstrom@cherry.se

Stenungsund, Strömstad, Uddevalla och Kungälv

Hanna Sandström

0738-08 48 84
hanna.sandstrom@cherry.se

Stenungsund, Strömstad, Uddevalla och Kungälv

Susann Jonsson

0732-43 82 88
susann.jonsson@cherry.se

Trollhättan, Vänersborg

Sarah Tiberg

Sarah Tiberg
0763-39 30 44
sarah.tiberg@cherry.se

Mariestad, Lidköping, Falköping, Alingsås, Skara, Skövde

Jenny Widell

0762-57 55 73
jenny.widell@cherry.se

Karlstad, Kristinehamn, Arvika, Säffle

Fanny Hansson

070 – 656 69 31
fanny.hansson@cherry.se

Kiruna

Ozren Catak

Ozren Catak
0722-13 56 66
ozren.catak@cherry.se

Luleå, Boden, Kalix och Kiruna

Malin Karlsson

Malin Karlsson
0738-37 80 90
malin.karlsson@cherry.se

Skellefteå och Hemavan

Malin Karlsson

Malin Karlsson
0738-37 80 90
malin.karlsson@cherry.se

Skellefteå och Hemavan

David Rehman

0703-87 06 07
david.rehman@cherry.se

Umeå

Josefin Pettersson

070 – 313 46 17
josefin.pettersson@cherry.se

 

Örnsköldsvik, Härnösand, Sollefteå

 

Miranda Glad

CC
076 – 130 00 16
miranda.glad@cherry.se

 

Östersund

 

Maja Eriksson

0725-42 82 62
maja.eriksson@cherry.se

 

Hudiksvall, Ljusdal, Bollnäs

Alma Husanovic

0706-39 91 27
alma.husanovic@cherry.se

Piteå

Daniel Enhörning

070-5248196
daniel.enhorning@cherry.se

Sundsvall